Skolotājs |
Pamatizglītības programmā (kods 21011111) Speciālās pamatizglītības programmā izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem (kods 21015611) |
Speciālās pamatizglītības programmā izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (kods 21015811) |
Speciālās pamatizglītības programmā izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (kods 21015911) |
Everita Zināre 4.klases audzinātāja |
Matemātika, datorika, fizika |
Datorika | Datorika |
Ieva Ūdre 1.klases audzinātāja |
Sākumskolas mācību priekšmeti, latviešu valoda un literatūra |
||
Daila Daņiļēviča 3.klases audzinātāja |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
Latviešu valoda un literatūra |
|
Indra Juska 2.klases audzinātāja |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
Latviešu valoda | Latviešu valoda un literatūra |
Aina Ļuta |
Angļu valoda Vācu valoda |
Angļu valoda |
|
Olga Karasenko | Angļu valoda | ||
Olga Rožko 7.klases audzinātāja |
Krievu valoda, ģeogrāfija, dabaszinības |
Ģeogrāfija |
|
Elvīra Spička |
Krievu valoda | ||
Jānis Brente | Latvijas un pasaules vēsture, sociālās zinības, sociālās zinības un vēsture | ||
Dace Jakušonoka 8.klases audzinātāja |
Vizuālā māksla | ||
Kārlis Krusts |
Mūzika | Mūzika |
Mūzika |
Daiga Brūvere | Latviešu valoda un literatūra | ||
Lilija Andrasone |
Sports un veselība |
Latvijas un pasaules vēsture |
|
Ēriks Klīvs | Dizains un tehnoloģijas, inženierzinības | ||
Ilze Siliņa | Dizains un tehnoloģijas | Dizains un tehnoloģijas | Dizains un tehnoloģijas |
Marianna Smetaņina 5.klases audzinātāja |
Matemātika, sociālās zinības |
Matemātika, sociālās zinības | |
Anna Kačkane 9.klases audzinātāja |
Bioloģija, ķīmija |
Dabaszinības, dizains un tehnoloģijas | Dabaszinības, dizains un tehnoloģijas |
Agnese Rimša | Sports un veselība | Sports un veselība | Sports un veselība |
Marika Uškāne 6.klases audzinātāja |
|||
Mārīte Jevstigņejeva | Vizuālā māksla | Vizuālā māksla | Vizuālā māksla |
Annija Rencberga | Mūzika | Mūzika | Mūzika |
Saiva Kupriša | Matemātika |